Новий погляд Marantz на класичний інтегрований підсилювач

,15 february 2022

Покупці очікують від Marantz чудової якості звуку та простого доступу до цифрової потокової передачі музики – просто підключіть колонки до MODEL 40n для отримання наймузичнішого звучання

Ейндховен, Нідерланди (15 лютого 2022 р.) — Компанія Marantz®, всесвітньо відомий виробник аудіокомпонентів із наймузичнішим звучанням, представляє сьогодні інтегрований підсилювач MODEL 40n. Нова модель встановлює новий стандарт видатної якості звуку, а також забезпечує легкий доступ до великої бібліотеки цифрової музики, подкастів та багато іншого. Marantz MODEL 40n, що виділяється витонченим дизайном, був розроблений для тих, хто цінує майстерність і продуктивність у всіх аспектах свого життя. Модель MODEL 40n виготовлена з найкращих матеріалів, що додають елегантності та вишуканості будь-якій кімнаті.

"Я впевнений, що вам не потрібно бути аудіофілом, щоб насолоджуватися багатим, теплим звуком", - сказав Джоел Сітсема, президент Marantz. «З підсилювачем MODEL 40n ми продовжуємо вдосконалювати баланс між тим, чим ми відомі, а саме нашим звуком, та додаванням простоти використання, чудового дизайну, сучасних функцій та потужності. Цей продукт дійсно ідеальний для тих, кому потрібна чудова продуктивність, але при цьому він знаходить елегантність у простоті та зручності використання».

Все, що потрібно - просто підключити колонки

Marantz MODEL 40n надає слухачам напрочуд насичений і приємний звук, який не поступається, або навіть перевершує те, що аудіофіли шукали протягом багатьох років використовуючи цілі стійки складного обладнання. Така продуктивність тепер доступна в одному пристрої, який може бути підключений до будь-яких колонок на вибір слухача. Слухайте музику без зусиль завдяки вбудованому доступу до Spotify Connect, Amazon Music, Tidal, інтернет-радіо TuneIn та багатьом іншим. MODEL 40n також забезпечує доступ до особистих бібліотек файлів, аж до PCM 192 кГц/24 біт, а також DSD до 5,6 МГц. До безпроводових підключень входить Apple AirPlay 2, Bluetooth та Wi-Fi з HEOS Built-In®.

Широкі можливості підключення

Підсилювач MODEL 40n пропонує повний набір аналогових та цифрових входів для підключення будь-якого джерела, включаючи схему фонокоректора Marantz Musical Phono EQ для відтворення вінілу. Що незвичайно для продуктів цієї категорії, MODEL 40n оснащений входом HDMI ARC (Audio Return Channel), що дозволяє відтворювати звук з телевізора. Окремий вихід для сабвуфера з регулюванням кросовера дозволяє користувачам оптимізувати відтворення низьких частот для будь-якої кімнати прослуховування. Ентузіасти оцінять усі ці можливості завдяки винятковому аналоговому посиленню Marantz, що забезпечує об'ємний, динамічний звук із неперевершеним рівнем деталізації та чіткості.

Трансляція музики по всьому будинку

MODEL 40n призначений для роботи як основний концентратор для однієї або декількох кімнат. Завдяки вбудованій технології HEOS®, вся сім'я може слухати улюблену музику в будь-якій кімнаті. Відтворюйте ту саму пісню у всіх кімнатах для створення святкової атмосфери, або виберіть різні пісні для кожної підключеної кімнати, об'єднавши всі ваші HEOS-сумісні колонки в одну систему. Це працює не тільки для потокових сервісів, але й для будь-якого іншого входу, включаючи фонокоректор.

Завдяки передовій технології Wi-Fi, MODEL 40n забезпечує стабільну бездротову потокову передачу через Wi-Fi та Bluetooth навіть у перевантажених міських умовах. Для інтуїтивної взаємодії з користувачем MODEL 40n комплектується пультом дистанційного керування та без проблем працює з голосовими помічниками Siri, Alexa та Google. Доступність послуг може змінюватись в залежності від країни.

Підвищене підсиленння

Для Marantz MODEL 40n було розроблено новий каскад підсилювача потужності класу A/B потужністю 70 Вт на канал (8 Ом), який перевершує за своїми характеристиками більш ранні моделі з аналогічною номінальною потужністю. Більший силовий трансформатор, чотири вихідні транзистори на канал, товсті мідні шини та дуже короткі шляхи живлення знижують внутрішній опір і забезпечують високу миттєву струмову здатність, що робить MODEL 40n дуже динамічним і чудово підходить навіть для вимогливих колонок.

Спроектований та ретельно налаштований експертами по звуку

Для досягнення максимальної продуктивності підсилювача MODEL 40n, інженери Marantz відібрали найкращі компоненти та використали фірмові гіпердинамічні підсилювальні модулі (HDAM), що забезпечують наймузичніше звучання, яке тільки можливе – від чітких басових переходів до плавних, збалансованих середніх та високих частот з будь-яких підключених колонок. Ретельно відібрані дискретні компоненти, найкоротші можливі шляхи проходження сигналу та модулі HDAM усередині MODEL 40n забезпечать безкомпромісне задоволення від прослуховування.

Ціна та доступність

Інтегрований підсилювач Marantz MODEL 40n буде доступний у двох варіантах обробки: Black та Silver Gold. Новинка буде доступна у авторизованих роздрібних магазинах Marantz у березні 2022 року.